Triola podprsenka 29665 modrá

krajkové
Vyztužení
polovyztužené

• , zakoupeno v Spodní prádlo Belissa

Mám ji několik let, drží perfektně tvar, proto jsem si objednala ještě jednu :-) Za mě nejoblíbenější podprsenka!

• , zakoupeno v Oficiální e-shop Triola a.s.

Sedne naprosto perfektně, velikost odpovida.

Značka
Barva
modrá
Vzhled
krajkové
Vyztužení
polovyztužené

Oblíbená bezešvá podprsenka s hladkými koši a nižším středem poskytne ňadrům skvělou oporu a nechá je vyniknout v hlubokém výstřihu. Střih Sensual-Fit je ideální pro malé a střední velikosti. Komfortně zafixuje poprsí v požadované výšce na středu hrudi s dodatečnou podporou všitých kostic. Koše podprsenky jsou tvořeny jemným potahem Ultrafine a vyplněny odolnou, prodyšnou pěnou. Po obvodu je podprsenka zdobena efektní elastickou krajkou. Příjemná ramínka také zdobí ladící krajková aplikace.Podívejte se na další podprsenky pro střední velikost poprsí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • Více variantZdarma93 % • 11 198 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč98 % • 8 219 recenzíDalší informace

• Nádherná podprsenka! Výborně sedí, skvěle vypadá, příjemný a kvalitní materiál, ve všech barvách je sexy.

Nejlepší podprsenka ze všech od firmy Triola!
    Kombinace hladkých košíčků a krajkového sedla se zádíčky je naprosto úžasná. Stejně tak i krajková, tenká ramínka. Mám bílou ve velikosti 80C a výborně sedí. I při větší velikosti je podprsenka sexy, nikde netlačí, krajka na zádech neškrábe ani neškrtí - skoro jako bavlna. Košíček je sice z polyesteru, ale je velice příjemný a dělá krásná prsa a dekolt.
    Doporučuji všem ženám i ve větších velikostech, podprsenka není usedlá a hodí se ke všemu.

• výborně drží tvar,mám velikost 75F
    • jen mi chybí více barev,například tělová

• , zakoupeno v Spodní prádlo Belissa

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • Více variantZdarma93 % • 11 198 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant59 Kč98 % • 8 219 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Oficiální e-shop Triola a.s.

Sedne naprosto perfektně, velikost odpovida.